درباره برنر

معرفی برنر

 

لوازم خانگی برنر در سال 1385 با پشتوانه سالها تجربه در عرصه پخش لوازم خانگی و آشپزخانه تاسیس گردید. برنر از همان ابتدای امر در ترسیم فعالیت های خود همواره این اندیشه را همراه خود داشته تا با ارائه خدمات موثر و یافتن راهکارهایی نوین در زمینه های گوناگون تولید و فروش به برندی پیشرو در این حوزه تبدیل شود.

در همین راستا این برند ضمن بستن قراردادهای تولیدی با برخی از بهترین کمپانی  های تولید لوازم خانگی که کیفیت و تنوع را سرلوحه کار خود قرار داده اند و ایجاد بیش از 90 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته ضمن تثبیت موقعیت خود در بازار فروش لوازم خانگی بعنوان یک برند با کیفیت و متعهد در میان مشتریان این گونه کالاها مطرح شود.

امیدواریم با سرلوحه قرار دادن نظرات و راهنمایی های شما همکاران و مشتریان گرانقدر جایگاه ممتاز خود در جلب رضایت و اعتماد مشتریان را حفظ نماییم.

 

 

چشم انداز برنر

 

برنر مصمم است با خدمت گرفتن بهترین ها و استمرار حرکت رو به جلو خود و عرضه کالاهایی که دارای بالاترین سطح کیفیت در مواد اولیه و تنوع در طراحی و همچنین با قیمت های کاملا قابل رقابت در این عرصه جایگاه خود را پر رنگ نماید و در این راه با توجه به خواست و نیاز بازار فروش خود و تقاضای مشتریان، تمرکز خود را بر روی کالاهایی قرار دهد که می توانند در جلب رضایتمندی مصرف کنندگان تاثیرات بسزایی داشته باشند.

چرا برنر؟

 

بدون شک همه ما به دنبال تهیه بهترین وسیله جهت استفاده در زندگی خود هستیم و تهیه بهترین وسیله خصوصا در مورد وسایل برقی خانگی که در عصر تکنولوژی دارای تنوع بسیاری می باشند از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که در انتخاب و خرید این گونه وسایل، اطمینان از ایمنی، کیفیت، کمیت بازدهی و مقدار مصرف انرژی دستگاه های مورد نظر با توجه به خدماتی که ارائه می دهند برای مصرف کنندگان دارای اهمیت و ضرورت است.

همچنین امروزه پاسداشت محیط زیست و تعهد به حفاظت از منابع طبیعی یکی از اصول جدایی ناپذیر چرخه تولید شده است و تولید کالا و لوازم با حداقل تاثیر مخرب در محیط زیست سرلوحه تولید کنندگان متعهد می باشد.

از همین روی برند برنر تمام تلاش خود را معطوف آن کرده است تا محصولاتی را وارد بازار فروش خود نماید که علاوه بر داشتن کیفتی متمایز و طراحی مدرن دارای امتیاز برچسب انرژی آ نیز باشند و بدین وسیله علاوه بر کمک به اقتصاد خانواده با صرفه جویی در مصرف انرژی توانسته باشد به تعهدات خود در قبال مسائل محیط زیستی نیز وفادار بماند.

امید است با تداوم این راه و گسترش محصولات اینگونه، جهانی پاک را برای آیندگان خود به ارث گذاریم.